close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
..
..
..
..nikdy nevěřte něčemu co jste sami neslyšeli, protože cestou k Vám se to může různě překroutit.. (bulvár)
..NEKONČÍM!

- Others

Soutěž ~ Nejhezčí avatar Michaela

29. srpna 2009 v 13:00 | SaaaBinKa*
Tak kdo vyrobí nejpekěnější avatar Michaela?

Podmínky:
~ Musíš jej vytvořit sám/a!
~ Můžeš použít textrury a jakékoli úpravy
~ Michael tam musí být sám a už bílý!

URL adresu obrázku mi napište do komentářů + vaši přezdívku a co na diplom
Výtězí nejhezčí 2 mnou zvolené :] Avatary můžete posílat do 29.8. do 23:00 [avatary poslané potom neberu]

Co o Michaelovi řekla.. Margare M. Jackson

28. srpna 2009 v 14:00 | SaaaBinKa*
[...švagrová]
"Michael vzal naše děti na turné. Domů se vrátili s náručí plnou hraček. Mě samozřejmě ale zajímalo, jestli mají v pořádku všechny úkoly do školy. Měli, perfektně vypracované, tak jak mi to bylo slíbeno. Když jsem se jich ptala, kdo jim s tím pomohl, řekli mi sborově: "strejda Michael!". To mi na tom připadlo nejúžasnější. On je jediný ze všech Jacksonů, který se upřímně o naše děti zajímá - ten nejzaneprázdněnější ze všech. Teď mu vyšlo nové album, je čerstvě ženatý, má děti a přesto si našel čas věnovat se ještě mým dětem. Neudělal to jen z nějaké nutnosti, udělal to pro ně z lásky. Král Popu má to největší srdce."

Nádherná slova :]

Co o Michaelovi řekla.. Courtney Sale Ross

27. srpna 2009 v 13:00 | SaaaBinKa*
[.. producentka]
"Jakmile ho poznáte ze stránky, kterou ukazuje jen když je úplně sám a nemá kolem sebe všechny ty právníky a manažery, úplně se do něj zamilujete. To je ta jeho stránka, která je tak sladká a báječná, že mu neodoláte. Všichni se do něj vždycky úplně zamilovali."

Co o Michaelovi řekl.. Bruce Swedien

26. srpna 2009 v 13:00 | SaaaBinKa*
"On je zároveň nejmladší a nejstarší a také nejmoudřejší člověk, se kterým jsem se kdy setkal. Byl bych na něj pyšný každý den, kdyby tohle dítě bylo můj syn.. Ty starší dámy, které vidíte v jeho společnosti, to je všechno taková mateřská láska. On je tak ostýchavý, že si myslím, že s mladšími ženami neměl moc zkušeností. Neustále říká mé ženě, že se chce oženit a mít 10 dětí. Jeho producent Quincy Jones a já jsme se mu snažili už trochu pomoct v tomhle směru, ale on se nakonec určitě dokáže o sebe postarat. Jedna věc je pravda o Michaelovi a to, že on má své zásady. Nikdy ho nepřinutíte mluvit sprostě. Znám ho již deset let a vždycky mu to bylo trapné."

Film ~ Ghost

14. srpna 2009 v 19:00 | SaaaBinKa*
~ Ghosts - Duchové
Rok: 1996
Režisér: Stan Winston
Producent: Michael Jackson, Stan Winston & David Nicksay
Muzika: Nicholas Pike & Michael Jackson
40minutový muzikál, ve kterém hraje Michael hned několik rolí sám. Využívá k tomu speciální make up a speciální efekty, mění hlas. Film Ghosts byl i kritiky přijat jako film, který mění zaběhnuté standardy ve filmové práci. Děj:Maestro žije v Normálním údolí a nikomu neubližuje. Nelíbí se ale místnímu starostovi, který ho chce s pomocí lidí z vesnice vyhnat. Nakonec se starosta a Maestro domluví, že kdo dřív uteče, odejde. Film vlastně satiricky ukazuje Michaelův život v posledních letech. Je plný duchů, strašidel a velmi zvláštních situací. Někdo říká, že je to Michaelův nový thriller. To posuďte sami.

Film ~ Čaroděj Ze Země Oz / The Wizard of Oz

14. srpna 2009 v 18:00 | SaaaBinKa*
~ The Wizard of Oz - Čaroděj ze země Oz
Rok: 1978
Režisér: Sidney Lumet
Producent: Rob Cohen
Muzika: Quincy Jones

1977 - Říjen/Prosinec - začátek natáčení
25. 10. 1978 - premiéra v Los Angeles - The Pitt's Century Plaza Theatre, cena za lístek: $150

Obsazení:
Dorotka: Diana Ross
Strašák: Michael Jackson
Plecháč (tin man): Nipsey Russel
Zbabělý lev: Ted Ross

Čaroděj ze země Oz je fantastický muzikál inspirovaný Brodwayskou scénou a dílem L. Franka Bauma "The Wonderful Wizard of Oz". Natočený pro Motown. U nás jste jej mohli už 2x vidět v televizi na ČT2. Děj: Dorotka je ostýchavá učitelka z mateřské školky, která se dostane do úžasné země, když jde po žluté cestě. Přidají se k ní Strašák z polí, který by chtěl mozek, plecháč, který hledá svoje srdce a lev, který hledá svou odvahu. Tento brilantně natočený muzikál byl Michaelovou první šancí prokázat svůj herecký talent. Ve své knize Moonwalk popisuje své zážitky z natáčení a stěžuje si, že všechny kroky se naučil nejdřív a ostatní si ho za to dobírali. Ve filmu nejvíce vynikla písnička "Ease on down the road", duet Michaela a Diany Ross, která se stala hitem.

Film ~ Kapitán EO

14. srpna 2009 v 17:00 | SaaaBinKa*
~ Captain EO - Kapitán Eo
Rok: 1986
Režisér: Francis Ford Coppola
Producent: George Lucas

12. 9. 1986 - premiéra v Epcot Centre, Disney World, Florida
13. 9. 1986 - premiéra v Disneylandu, Pasadena, Kalifornie
délka trvání: 17:28
3D snímek, výrobní náklady: cca $30 milionů

Kapitán EO [Michael Jackson] je na vesmírné misi se svým týmem, aby našli Zlou královnu [oskarová Anjelica Huston] a předali jí velmi spaciální dárek. Kapitán Eo svým bojem a tancem vysvobodí lidi z otroctví Zlé královny. Tento film můžete shlédnout v Disney parcích na celém světě (USA, Tokyo, Japonsko, Paříž ...).

Citát 1.6

14. srpna 2009 v 16:00 | SaaaBinKa*
"Chci být skvělý bavič..chci pro svět mír a rád bych měl jednoho dne vlastní vilu" [...Michaelova 3 přání v mateřské školce..]

Citát 1.5

14. srpna 2009 v 15:00 | SaaaBinKa*
"Já tam vždycky sedím (na koncertech jiným umělců) a říkám si: " Prosím, nevolejte mě na jeviště, já se hrozně stydím!" Ale v okamžik, kdy se tam dostanu, začnu se ovládat. Být na jevišti je magie. Nic se tomu nevyrovná. Cítíte energii všech lidí v publiku. Cítíte to po celém těle a v okamžik, kdy vás zachytí světla, všechno je pryč. Přísahám." Michael Jackson

Citát 1.4

14. srpna 2009 v 14:00 | SaaaBinKa*
"Nemám slov, abych vyjádřil, co cítím při čtení knih. Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Dokážu se v té knížce úplně ztratit a zapomenout, kde jsem. Filozofie je můj oblíbený předmět. To, co je skvělé na čtení, je, že na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život, nebo něco, na co jste se snažili přijít celý život." Michael Jackson

Citát 1.3

14. srpna 2009 v 13:00 | SaaaBinKa*
"Můj nevětší strach je, že budu špatně citován. Jediné slovíčko může být vloženo do vašeho prohlášení a změnit tak úplně význam nebo zabarvení toho, co jste chtěli říct. Později lidé začnou překrucovat všechno, co jste řekli a proto odmítám veškeré rozhovory. Nemám rád, když mě špatně prezentují mým fanouškům. Chápu, že nezastavím drby, ale pokud jde o něco vážného a oni vás špatně citují, tak to je potom velmi špatné. Takže nemohu-li být citován pořádně, pak nechci být citován vůbec." Michael Jackson

[1996] Michaelův pobyt v Praze

14. srpna 2009 v 12:00 | SaaaBinKa*
Při uvedení alba History na náš trh byla na pražském Výstavišti (podobně jako ve dvacítce dalších měst) vystavena obrovská socha Michaela v nadživotní velikosti. Tam, kde se objeví socha prý zavítá i Michael - tak zněl Michaelův slib. Ani ten největší optimista by ale nevěřil tomu, že Praha bude svědkem světové premiéry turné History a že tady Michael stráví 5 rušných dnů, které naši metropoli převrátí naruby ...
Den po dni v celém článku

Citáty

14. srpna 2009 v 10:00 | SaaaBinKa*
"Jednoho den jsem přemýšlel o svých vlastních dětech, Princi a Paris, a o tom, jak bych si přál, aby se na mě dívali, až vyrostou. Určitě bych chtěl, aby si pamatovali, jak jsem vždycky chtěl, aby byly se mnou, ať už jsem jel kamkoliv, jak jsem se vždycky snažil upřednostňovat je před vším ostatním. Jejich životy jim ovšem také přinesou svá úskalí. Protože moje děti jsou neustále pronásledováni paparazzi, nemůžou se mnou vždycky do parku nebo do kina. A tak, co když vyrostou a odsoudí mne a to, jaký vliv měly mé volby na jejich životy? "Proč si nám nedal normální dětství?" mohou se zeptat. V tem okamžik se budu modlit, aby zapochybovali a řekli si: "Náš tatínek dělal co mohl vzhledem k výjimečným okolnostem, kterým musel čelit. Možná nebyl dokonalý, ale byl to vřelý a slušný člověk, který se nám snažil dát všechnu lásku světa." Doufám, že se budou vždy soustředit na ty pozitivní věci a ústupky, které jsem pro ně ochotně udělal a ne, že budou kritizovat všechno, čeho se museli kvůli mne vzdát, nebo všechny mé chyby, kterých jsem se dopustil a kterých se určitě ještě dopustím při jejich výchově."

"Místo toho, abychom své děti více milovali, instalujeme do škol detektory kovu."

"Když se objevím ve společnosti více žen, udělají ze mě sexuálního maniaka. Pokud se objevím ve společnosti jen jedné ženy, všichni se mě snaží s ní oženit."

Moonwalker ~ download [ENG+subtitles; CZ]

12. srpna 2009 v 15:12 | SaaaBinKa*
Dávám Vám sem ke stáhnutí [..z uloz.to..] film Moonwalker. Dávám Vám sem verzi v angličtině + české titulky [..subtitles..] nebo verzi v češtině.. Radím vám angličtinu, protože v češtině je příšerný dabing, Michael tam má takový "přiteplený" hlas


~ Moonwalker [španělsky]; ke shlédnutí ~

~ COPY only with SOURCE

Z knihy ~ Tanec jako sen [Dancing The Dream]

12. srpna 2009 v 11:53 | SaaaBinKa*
Kniha v AJ ke stáhnutí ~ Dancing The Dream ~
Michaelovy knihy ke stáhnutí ~ here

~ Láska ~
Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně. Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla. Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se ji držet lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.

~ Děti ~
Děti mi ukazují svými čtveráckými úsměvy boha v každém člověku. Tato prostá dobrota jim vyzařuje přímo ze srdcí. Chce-li dítě čokoládovou zmrzlinu, prostě si o ni řekne. Dospělí se zapletou do problému, zda zmrzlinu jíst, či ne. Dítě si ji prostě spokojeně vychutnává. Co se potřebujeme od dětí naučit, není dětinskost. Jejich společnost nás spojuje s hlubokou moudrostí života, která je neustále přítomná a pouze žádá, aby byla prožita. Nyní, když je svět tak zmatený a jeho problémy tak složité, cítím, že potřebujeme své děti více než jindy. Jejich přirozená moudrost ukazuje cestu k řešení, které leží, čekajíc na poznání, v našich vlastních srdcích.

~ Poslední slza ~
Tvá slova mne bodla do srdce a já jsem ronil slzy bolesti. "Táhni!" vykřikl jsem. "Toto jsou poslední slzy, které kvůli tobě vypláču." Tak jsi odešla. Čekal jsem hodiny a ty ses nevrátila. Té noci opuštěný jsem ronil slzy zoufalství. Čekal jsem týdny, tys však neměla co říci. Když jsem pomyslel na tvůj hlas, tekly mi slzy opuštěnosti. Čekal jsem měsíce, ale tys pro mne nezanechala žádné znamení. V hloubi srdce jsem ronil slzy beznaděje. Je divné, že všechny ty slzy nedokázaly odplavit bolest! Pak náhle jedna myšlenka lásky pronikla mou hořkostí. Vzpomněl jsem si na tebe v jasu slunce, s úsměvem tak sladkým jak májové víno. Začaly mi téct slzy vděčnosti a ty ses zázračně vrátila. Měkké prsty se dotkly mé tváře a ty ses ke mě sklonila s polibkem. "Proč jsi přišla?" zeptal jsem se. "Utřít tvou poslední slzu," odpověděla jsi. "Byla to ta, kterou jsi šetřil pro mě."

~ Odvaha ~
Je pozoruhodné, co vyžaduje odvahu a co nikoliv. Když vstupuji na scénu před tisíce lidí, necítím se být statečný. Daleko víc odvahy je třeba k vyjádření svých skutečných pocitů jedné osobě. Když přemýšlím nad odvahou, myslím na Zbabělého lva z pohádky Čaroděj ze země Oz. Ten vždy prchal před nebezpečím. Často plakal a třásl se strachem. Ale také se dělil o své skutečné pocity s těmi, které miloval, i když ne vždy se mu tyto pocity líbily. To vyžaduje opravdovou odvahu, odvahu být důvěrný. Vyjádřit své pocity není totéž jako vzdát se někomu - znamená to přijmout své srdce a řídit se jím, ať říká cokoliv. Když má člověk odvahu být důvěrný, ví, kdo je, a nechá ostatní, aby to viděli. Je to děsivé, protože se cítí tak zranitelný, tak vystavený odmítnutí. Ale bez smíření se se sebou je tento typ odvahy, který předvádějí hrdinové ve filmu, prázdný. Odvaha být čestný a důvěrný otevírá cestu k sebeobjevení. Nabízí to, co si všichni přejeme, slib lásky.


~ COPY only with SOURCE ~

Zvonění ~ download

12. srpna 2009 v 11:47 | SaaaBinKa*
Vyzvánění do mobilu

~ Billie Jean ~
[..33 s..]

[..30 s..]

~ Jam ~
[..33 s..]

[..28 s..]

[..25 s..]

[..37 s..]

~ Why ~
[..26 s..]

~ Xscape ~
[..36 s..]


COPY only with SOURCE

Michaelovy knihy ke stáhnutí [v AJ]

12. srpna 2009 v 11:33 | SaaaBinKa*
Knihy, které napsal Michael v AJ
[..ve formátu doc..]

Kniha úvah a básniček..
[..33 stran, 40 kb..]

Autobiografie
[..51 stran, 108 kb..]


~ COPY only with SOURCE ~

Dokument "Living with Michael Jackson" [?]

11. srpna 2009 v 21:25 | SaaaBinKa*
Hodně z Vás tento dokument vidělo.. Nebudu sem dávat odkaz [..video si najděte na streamu.cz..] Hodně lidí na to reaguje jako na dobrý dokument, ale pravdou je, že Bashir [..ten, který to uváděl..] dokument sestříhal a podával otázky ve svůj prospěch ~ v neprospěch Michaela [...udělal tam z něho špatného člověka..] Jsem naprosto proti tomuto videu a proti Bashirovi

Nesestříhané video je na YT.com, ale v AJ ~ někde si najděte překladBtw.: Jen jsem to chtěla uvést na pravou míru :] děkuji za pochopení

Michael o jeho dětech...

11. srpna 2009 v 21:01 | SaaaBinKa*
.. Paris Katherine

~ Co řekl Michael [v Living with M.J.] ?
▫ "Černí lidé jsou nazýváni barevní, protože máme mnoho barev - od bílé po velmi černou. Můj otec má modré oči. Když vidíš Paris, vždy říkají, že jsou to geny Debbie, ale můžou být od otce ..."

Turné ~ Victory Tour & The Jackson 5 a Jacksons

11. srpna 2009 v 16:55 | SaaaBinKa*
~ Victory Tour
Turné po USA a Kanadě začal Michael se svými bratry z kapely The Jacksons 6.7.1984 a skončil 9.12.1984. Odehrálo se 55 koncertů pro asi 2 milióny lidí. V té době to bylo největší turné kdy odehrané kapelou. Během tohoto turné Michael oznámil ukončení svého působení v kapele s bratry.

Program, členové kapely + "The Jackson 5 a Jacksons" turné v celém článku
 
 

Reklama