close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
..
..
..
..nikdy nevěřte něčemu co jste sami neslyšeli, protože cestou k Vám se to může různě překroutit.. (bulvár)
..NEKONČÍM!

- News

Debbie Rowe se nebude ucházet o děti

31. července 2009 v 12:22 | SaaaBinKa*
Právník rodiny Jackson se v ranní show televize CBS vyjádřil, že Debbie Rowe se po dohodě s Michaelovou rodinou nebude ucházet o opatrovnictví dvou dětí, které má s Michaelem Jacksonem. Děti bude vychovávat Michaelova matka, Katherine, přičem Debbie bude mít právo děti navštevovat. Mezi rodinou a Debbie nejde o žádnou finanční dohodu a představuje nejlepší řešení pro děti - protože matka Blanketa není známa. Katherine bude s výchovou pomáhat její dcera Rebbie a děti budou bydlet v Encine. Dohoda nabude platnost v pondělí na soudě v LA.Celý článek byl ve slovenštině a já sem jej přepsala tak kopírujte se zdrojem! Omlouvám se za nějaké chyby, ale slovensky neumím xD
!Avatar nekopírujte! Moje práce!


Btw.: Pravděpodobně si roztřídím Affs a nechám si jen ty, které mám ráda... Ostatní budu klidně navštěvovat, ale prostě u komentářů nebudu mít Aff.. Mám SB, které si každopádně nechám... ty které mám ráda.. Zbytku se omlouvám.. Spřátelovat budu jen výjimečně!

Výsledky pitvy se opozdí

30. července 2009 v 20:35 | SaaaBinKa*
Bylo řečeno, že budeme znát výsledky pitvy Michaela dnes nebo zítra, ale Šéf týmu Ed Winter dnes řekl, že se výsledky pitvy opět opozdí, a to do příštího týdne. Důvod neudal.

[...By mě zajímalo kdy se to vůbec dozvíme, ale docela se bojím výsledku...]

!Avatar nekopírujte! Moje práce!

Michaelova kuchařka promluvila

29. července 2009 v 21:55 | SaaaBinKa*
Michaelova kuchařka Kai Chase promluvila o dni smrti Michaela. V rozhovoru pro Associated Press řekla, že věděla, že je něco špatně to ráno, kdy Michael zemřel, protože doktor Conrad Murray nesešel dolů pro džus a muesli, které Michaelovi vždycky nosil k snídani. 37letá Chase byla zvyklá, že doktor Murray přicházel do domu Michaela většinou kolem deváté večer a zůstával v domě přes noc. "Začala jsem připravovat oběd a koukla na hodiny. Bylo poledne. Okolo 12:05 až 12:10 seběhl doktor Murray schody a zakřičel na mě, abych sehnala Prince. Utíkala jsem do pokoje, kde si hrály děti a poslala Prince za doktorem." Pak už jen popisuje, že viděla záchranáře běžet do pokoje za Michaelem, a že Paris hodně plakala.

Příčinu smrti Michaela bychom měli znát do konce týdne

28. července 2009 v 11:53 | SaaaBinKa*
Výsledky pitvy by měly být zveřejněny koncem tohoto týdne. Tiskem posldení měsíc kolují různé zvěsti, ale nejsou založeny na pravdě. Mluvčí policie dodal: "Skoro všechno, co jste zatím četli o smrti Michaela Jacksona, je fikce. Zatím jsme oficiálně neřekli tisku ani jediné slovo."

Festival na Jamaice věnován Michaelovi

27. července 2009 v 19:17 | SaaaBinKa*
Letošní Reggae Sumfest na Jamaice byl věnován památce Michaela Jacksona. Na festival dorazil Michaelův bratr Tito, zahrál a zazpíval, a také a převzal za Michaela cenu za celoživotní dílo.


!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Btw.: Škoda, že se té ceny nedožil Michael =(

Michael nezemřel chudý jak tvrdí bulvár

27. července 2009 v 14:23 | SaaaBinKa*
Pár měsíců před svou smrtí začal Michael Jackson rozprodávat osobní majetek. Rodině měl nechat dluhy ve výši 8 miliard Kč. Podle posledních zpráv však nebyl král popu na mizině, jak se říkalo!Btw.: Upřímě.. nikdy sem nevěřila, že Michael by mohl být na mizině... Dyť vlastnil aji písničky Beatles, a kdyby byl chudý-jak by si mohl pronajímat tak drahou vilu v lusxusní čtvrti?!

Více celý článek

Z Michaelových vlasů budou diamanty [?]

27. července 2009 v 13:09 | SaaaBinKa*
Podle agentury Reuters by specializovaná firma mohla z Jacksonových vlasů vytvořit až deset diamantů. Doufá v to alespoň zakladatel společnosti LifeGem, která má patent na proces, při němž se z vlasů extrahuje uhlík, následně se přeměnění na krystaly a z nich pak na vysoce kvalitní umělé diamanty.
Společnosti se již podařilo udělat diamanty z vlasů hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena, kus stojí 200 tisíc dolarů (3,6 milionu Kč).
!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Btw.: Tak by mě teda zajímalo jak to je.. Psali, že Michael už skoro neměl vlasy a že měl paruku a najednou budou z jeho vlasů dělat diamanty? Tohle opravdu nechápu... xDD beztak to všechno jsou jen kecy

Jacksona vyznamenali za humanitární činy

25. července 2009 v 22:21 | SaaaBinKa*
Nedávno zesnulý americký zpěvák Michael Jackson byl v Rakousku v noci na sobotu vyznamenán cenou Save the World Award. Ocenění získal za své humanitární aktivity. Cenu převzal bratr krále popu Jermaine Jackson.


Více celý článek
! Avatar nekopírujte! Moje práce!

Michael Jackson z povzdálí

25. července 2009 v 16:30 | SaaaBinKa*

Náhlá smrt amerického zpěváka Michaela Jacksona uvolňuje mimo jiné prostor k tomu vydělat na jeho silných i slabých stránkách, odkazu a příběhu. Francouzský publicista David L' Hermitte však připravil jeho příběh k domácímu vydání už před dvěma lety.
!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Více celý článek

Našla se matka malého Blanketa ?

25. července 2009 v 15:30 | SaaaBinKa*

Dentální hygienistka z Norska je údajně matkou nejmladšího syna zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Podle amerického listu Star se s matkou sedmiletého Prince Michaela II., kterému se přezdívá Blanket, Jackson poprvé setkal na dovolené v Tunisku.
!Avatary nekopírujte! Moje práce!
Více celý článek

Los Angelský šerif zkoumá kdo vynášel informace o smrti M.J.

25. července 2009 v 14:30 | SaaaBinKa*

Šerif amerického Los Angeles, který prošetřuje nedávné úmrtí Michaela Jacksona, se zaměřil na pracovníky úřadu koronera, který prováděl pitvu zpěvákova těla. Šerif zjišťuje, zda některý ze zaměstnanců neprodával médiím informace o zpěvákově smrti. V sobotu o tom informovala agentura AP.
!Avatar nekopíruje! Moje práce!
Více celý článek

Protidrogiví agenti prohledali Murrayovu kliniku

24. července 2009 v 15:13 | SaaaBinKa*

Agenti amerického federálního protidrogového úřadu (DEA) prohledali kliniku Conrada Murrayho, lékaře nedávno zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Murray byl osobním lékařem Jacksona a byl u něho, když zpěvák před měsícem zemřel.

Více celý článek
Btw: Avatar nekopírujte! Moje práce!

Další podezřelý lékař ve vyšetřování smrti M.J.

24. července 2009 v 12:57 | SaaaBinKa*

Policie podezřívá dalšího lékaře v souvislosti se smrtí krále popu Michaela Jacksona. Novým podezřelým je známý dermatolog Arnold Klein, prvním podezřelým byl Conarad Murray. Veškeré Kleinovy lékařské záznamy a další dokumenty byly zabaveny a budou součástí vyšetřování. Lékař je podezřelý z toho, že podával Jacksonovi velká množství léku Demerol (lék tišící bolesti), a učinil ho tak závislým.


Více celý článek
Btw: Avatar nekopírujte! Moje práce!

Do boje o děti vstupují sestry Michaela

24. července 2009 v 9:35 | SaaaBinKa*

Na přání Michaela by Prince Michaela I., Paris a Prince Michaela II. měl soud svěřit jeho matce Kathenrine Jacksonové, o jejich péči ale projevila zájem nejen biologická matka dvou starších dětí Debbie Rowe, ale i zpěvákovy sestry Janet a Rebbie. Devětapadesátiletá zpěvačka Rebbie Jacksonová žije se svým manželem v domě v Las Vegas už přes dvacet let a k dětem svého bratra má velmi blízký vztah. V současnosti bydlí u své matky v Encine, aby mohla být dětem nablízku a věnovat jim veškerou svoji péči.

Ve hře je ale také Janet, prostřední z tří Jacksonových sester. I ona by podle amerických médií ráda získala děti do své péče. "Všechny tři děti chtějí, aby jim Janet před spaním četla. Pokaždé, když přijde do domu, vpadnou jí do náruče," uvedl pro magazín OK! blízký rodinný přítel. Přesto, že Jackson ve své poslední vůli určil jako opatrovatelku dětí svoji matku Katherine, její okolí si myslí, že ve svých devětasedmdesáti letech nemůže péči o tři vnoučata zvládnout. Proto je má v dočasné péči do doby, než 3. srpna proběhne soud.

Policie prohledala ordinaci dokrora Murraye

23. července 2009 v 15:30 | SaaaBinKa*
!Avatar nekopírujte!
Policie a federálové dnes prohledali ordinaci Conrada Murraye, doktora, který byl u Michaela v době smrti. Soud dnes ráno vydal příkaz k prohledání jeho ordinací. Předpokládá se, že hledají zejména dokumenty týkající se zdraví Michaela Jacksona.

Váš názor na Michaela Jacksona?

22. července 2009 v 17:12 | SaaaBinKa*
Jaký je Váš názor na Michaela Jacksona?
Napište do komentářů a já z toho poskládám článek =)
Váš názor na něj jako zpěváka, tanečníka a člověka?

Možná vyberu pár nejlepší názorů a bude se hlasovat kdo má nejlepší názor.. a toho určitě odměním diplomkem =)
 
 

Reklama