..
..
..
..nikdy nevěřte něčemu co jste sami neslyšeli, protože cestou k Vám se to může různě překroutit.. (bulvár)
..NEKONČÍM!

- News

New Yorker prodává trička MJ

2. září 2009 v 13:00 | SaaaBinKa*
Obchodní řetězec New Yorker právě prodává pánská i dámská trička "In memory of KING OF POP", které si můžete pořídit v černé a bílé barvě společně s dalšími doplňky a lá Michael Jackson.
Source ~ Credits

Btw.: Jestli to bude i u nás tak si něco určitě koupím :] budu muset

News ~ Michaela zabili

26. srpna 2009 v 21:00 | SaaaBinKa*
Po dvou měsících od úmrtí Michaela Jacksona se v lékařské zprávě objevila příčina zpěvákova skonu, která potvrdila předchozí spekulace z průběhu vyšetřování. Smrt způsobilo smrtelné množství léku propofol v těle. Propofol je součástí celkových intravenózních anestetik určených k uspání pacienta při chirurgických výkonech. Přípravek by měli používat výhradně profesionálové v lékařském prostředí.

Podle deníku Los Angeles Times podal Jacksonovi lék jeho osobní doktor Conrad Murray, aby mu pomohl překonat nespavost. Murray prý Jacksonovi dával přípravky s propofolem jako léky proti nespavosti opakovaně od letošního května, kdy začal pro zpěváka pracovat jako osobní lékař s platem 150 tisíc dolarů (asi 2,7 milionu korun) měsíčně.

Propofol je znám jako krátkodobě působící anestetikum s rychlým účinkem i odezněním. Jeho použití v domácím prostředí jako uspávací prostředek může být kvalifikováno jako profesionální chyba lékaře. Kromě anestetického účinku propofol zpomaluje srdeční tep a snižuje krevní tlak. Po podání tohoto prostředku má být pacient trvale pod dohledem a v jeho blízkosti musí být přístroj na umělé dýchání. Zdroj: idnes.cz

Murray řekl detektivům, že se začínal bát, že Michael si vypěstoval závislost na profopolu, a tak mu dávku profopolu zmenšil a nakombinoval ji s dvěma jinými sedativy (lorazepam a midazolam). V den, kdy Michael zemřel, mu nejdřív naordinoval valium, když nezabralo, píchl mu lorazepam, a když Michael opět neusnul, aplikoval i midazolam. Když Michael neusnul ani po tomto, aplikoval profopol. Právě tato kombinace léků zapříčinila Michaelovu smrt.

Murray uvedl, že Michaela pořád monitoroval. Když se vzdálil z pokoje, na prý maximálně 2 minuty, zjistil, že Michael nedýchá. Aplikoval mu ještě flumanezil, snažil se ho oživit a asistent zavolal záchranku.

Koroner stanovil Michaelovu smrt jako zabití, takže je pravděpodobné, že v následujících dnech bude Murray obviněn.

V případu figurují ještě i jiní dotoři, které vyšetřuje policie. Vyšetřování zatím není ukončeno.

Source ~ Credits

Michael není pohřben [?]

13. srpna 2009 v 14:52 | SaaaBinKa*
"Michaelův otec Joe Jackson v rozhovoru pro E! News popřel dřívější zprávy, když prohlásil, že Michael zatím pohřben nebyl..."

..Tak já už nevím, ale proč ho konečně nepohřbí? Zasloužil by si klid

Egyptská socha stará 3000 let je podobná Michaelovi

12. srpna 2009 v 19:37 | SaaaBinKa*
~ Oddaní fanoušci Michaela Jacksona mají o důvod více k tomu, aby mohli tvrdit, že byl jejich idol nadpozemskou postavou. V chicagském muzeu totiž vystavují egyptskou sochu starou 3000 let, která je nápadně podobná mrtvému "králi popu".

~ Celý článek tady ~

Michaelovy děti v Santa Monice

12. srpna 2009 v 19:33 | SaaaBinKa*
Prince a Blanket, doprovázeni přátely včetně 25-letého Omera Bhattiho, byli včera viděni na nákupech v Santa Monice, Kalifornii.

This is it v kinech po celém světě

11. srpna 2009 v 11:38 | SaaaBinKa*
Sony Pictures Entertainment a Sony Music Entertainment dokončili přípravu speciálního projektu, tedy film o natáčení "This is it" dorazí do kin 30.10. V následujících týdnech budou informace o filmu zveřejněny na ofic. stránkách Michaela Jacksona.

A bude i u nás? Jestli jo tak 100% půjdu.. ikdyž to nebude zrovna jednoduchý

Michaela dneska pochovali

10. srpna 2009 v 15:40 | SaaaBinKa*
Podle zpráv byl Michael v tichosti pohřben v neoznačeném hrobě na Forest Lawn v Hollywood Hills. Hrob je neoznačený kvůli vandalům, kteří by mohli něco zniči.. Já s tím souhlasím, protože by někdo chtěl mít něco co má Michael v hrobě nebo dokonce celého Michaela...

ODPOČÍVEJ V POKOJI KRÁLI..

Jermaine Jackson u Larryho Kinga

8. srpna 2009 v 20:41 | SaaaBinKa*
Michaelův bratr Jermain poskytl rozhovor Larrymu Kingovi na CNN. Jermaine řekl, že je pro něj Michaelova smrt stále šok, a že se teď rodina zabývá otázkou, kde ho položí k poslednímu odpočinku. "Zajímá mě hlavně ochrana místa, kde Michaela pohřbíme. Během procesu Michael do Neverlandu nechtěl, ale všichni jsme to místo viděli, je nádherné." Jermaine chce Michaela pohřbít v Neverlandu, ale zbytek rodiny má zřejmě jiný názor.
Jermaine také řekl, že Omar Bhatti je chlapec, kterého měl Michael vělmi rád, a kterého pokládal za rodinu. Pokud není jeho syn, budeme ho stále pokládat za rodinného přítele. Jermain si nemyslí, že by Michael něco bral. "Nikdy jsem ani nezapřemýšlel nad tím, že by Michael byl závislý na něčem. Nikdy jsem ho totiž neviděl chovat se divně. Věci, které teď slyším z médií, jsou šokující. Počkejme si na výledky pitvy."

Jermaine překvapil sdělením, že s manželkou Larryho Kinga, Shawn King, natáčí duet, a za pár měsíců ve Vídni bude obrovský charitativní koncert.

Part 1
Part 2

Source ~ Credits

Stevie Wonder o Michaelovi

7. srpna 2009 v 19:31 | SaaaBinKa*
Píseň Stevie Wondera "In the Arms of God" se nyní stala oficiální vzpomínkovou písní tohoto umělce. "Ztratili jsme někoho velmi speciálního. Dosud jsem se k tomu nevyjadřoval a pořád poslouchal televizi a ostatní lidi, jak mluví o různých věcech. Chtěl bych, aby svět a lidé nezaměnili to, co je opravdu podstatné. To nejdůležitější je hudba. Ať řejněte cokoliv, nevrátí nám ho to. Oslavou jeho hudby ho budeme mít ale stále naživu a jeho odkaz. I když milujeme život, nikdo tu nebude věčně. Vše, co můžeme, je žít co nejlépe, dělat svět lepším - a milovat život."

Stevie Wonder Pays Tribute To Michael

Madonna na svých koncertech dává hold Michalovi

7. srpna 2009 v 18:29 | SaaaBinKa*
Píše se, že Královna Popu Madonna vzdá hold Michalovi i na koncertě v Praze.. Dělá to i jinde.. Během jejího hitu ''Holiday'' se objeví na scéně Michaelův imitátor jenž zatančí na krátký mix skladeb "Jam", "2000 Watts", "Billie Jean", "Another Part of Me" a "Wanna Be Startin' Somethin' 2008" a nakonec Madonna o Michaelovi promluví jako o "jednom z největších umělců, jaké kdy svět poznal" a ukončí zvoláním "ať žije král".


Video

!Avatar nekopírujte! Moje práce!

Kenny Ortega o Michaelovi

7. srpna 2009 v 11:47 | SaaaBinKa*
"Byl jsem s Michaelem na turné ve východní Evropě a šli jsme spolu do sirotčince. Pamatuji si, jak jsme tam přišli a Michael se koukal kolem a byl potichu. Podmínky byly docela špatné. Pak jsem ho viděl, jak šeptá lidem nějaké věci, mezi tím, co si hrál s dětmi. Později jsem zjistil, že řekl, že se do zítřka musí změnit spousta věcí, děti budou mít čisté povlečení, bude se o ně starat více personálu, jinak žádný koncert nebude. Viděl jsem ho, jak vstoupil do toho sirotčince v Rumunsku a během 24 hodin naprosto změnil podmínky těch dětí - a to nikdy nezapomenu. Tenhle chlapík měl to největší srdce ze všech. Opravdu měl. Celé tohle bylo součástí jeho mise. Nejenom koncertovat, ale také pomáhat. Vždycky chtěl vědět, co má ve kterém místě udělat, aby když bude odjíždět, opustil to místo a zanechal po sobě jen dobré. O kolika lidech můžete říci to samé?"

Video

Michael stále trůní na žebříčku hudby v Česku

7. srpna 2009 v 11:42 | SaaaBinKa*
Michael se stále drží na žebříčku neprodavějších alb v Česku. Tento týden se stalo nejprodavanějším albem Michaelovo live album Live in Bucharest: The Dangerous Tour. Druhé místo zaujal Thriller 25, který trůnil na žebříčku nejvíckrát. Třetí místo zaujala Michaelova druhá nejprodavější deska, Dangerous a páté a sedmé místo zaujalo album Bad a výběrovka Essential.

[1994] Michael & Lisa Marie visit France

6. srpna 2009 v 12:45 | SaaaBinKa*
September 2-6, 1994 in France

~September 5~

Frank Dileo u Larryho Kinga

6. srpna 2009 v 11:05 | SaaaBinKa*
Michaelův manažer Frank Dileo povídal o Michaelovi na CNN v pořadu Larryho Kinga. Zopakoval, jak těžké bylo říci dětem, že jejich otec zemřel. Frank říká, že když se dozvěděl o tom, že je záchranka v domě Michaela, okamžitě tam jel. "Sestra vyšla z pokoje a řekla mi, že to Michael nedá. Že je pryč. Zároveň ale dodala, že budou pokračovat s resuscitací, ale bylo to jasné. Nejdříve jsem to řekl Michaelově matce, která plakala, a pak dětem." Frank říká, že všechno bylo v pořádku. "Michael jedl, dávali jsme mu jídlo bohaté na proteiny, kuře. Michael vždycky řekl, že nemá hlad, ale snědl to. Nacvičoval, fyzicky byl naprosto v pořádku." Fank popřel, že by byl Michael zaskočen, že má dělat 50 koncertů. "Chtěl překonat Princův rekord, který byl 21, takže počítal se vším. Říká se, že Michael nezodpovídal sám za sebe a byl manipulován, ale uvědomte si, že on nebyl slabý člověk a uměl prosadit svůj názor. Michael Jackson vždycky dělal co on sám chtěl."

HLASUJTE pro Michaela

6. srpna 2009 v 11:03 | SaaaBinKa*
CNN se ptá, jestli je Michael Jackon největší hvězdou všech dob.
Hlasujte zde pro "yes" na stránce vpravo dole.

Město Gary plánuje muzeum

6. srpna 2009 v 11:01 | SaaaBinKa*
Rodné město Michaela Jacksona, Gary v Indianě, plánuje založit na počest Michaela muzeum. O tomto se již dlouho spekulovalo, ale nyní je jasné, že se záměr v budoucnu uskuteční.

Robbie Williams napsal písničku pro Michaela

4. srpna 2009 v 23:52 | SaaaBinKa*
Ta má vyjít na jeho albu na podzim. Robbie k tomu na svém blogu řekl: "Michael Jackson zemřel. Je to tak smutné. Když odešel, poslouchal jsem jeho hudbu a zdála se mi tak skvělá, a najednou tak jiná, když je pryč."

Po Michaelovi pojmenovali kráter na Měsíci

4. srpna 2009 v 23:50 | SaaaBinKa*
Michael Joseph Jackson je nové jméno 22 km velkého kráteru na Měsíci, který byl dosud znám jako Posidonius J. Kráter je možno vidět ze Země. Nachází se v Lacus Somniorum (33.8 N 30.7 E). Podle The Lunar Republic Society byl Michael vlastníkem několika parcel na Měsíci, které zakoupil v roce 2005.

Děti Michaela Jacksona vychová babička, potvrdil soud

4. srpna 2009 v 11:23 | SaaaBinKa*
O děti nedávno zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona se i v budoucnu bude starat jejich babička Katherine Jacksonová. Soudce v Los Angeles ji určil trvalou opatrovnicí tří potomků popové legendy.!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Více v celém článku

Michael věděl, že propofol je nebezpečný

1. srpna 2009 v 19:02 | SaaaBinKa*
Právnik Dr. Allana Metzgera, jedného z Michaelových lekárov, sa vyjadril, že jeho klient Michaela varoval pred nebezpečenstvom užívania propofolu. Dr. Metzger je reumatológ a internista a staral sa o Michaela do roku 2003. Naposledy ho navštívil v apríli tohto roku a Michael ho žiadal o predpísanie propofolu, čo Dr. Metzger odmietol. Michael v tej dobe hladal niekoho, kto mu liek predpíše a bude podávať.
!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Více v celém článku
 
 

Reklama