close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
..
..
..
..nikdy nevěřte něčemu co jste sami neslyšeli, protože cestou k Vám se to může různě překroutit.. (bulvár)
..NEKONČÍM!

Děti Michaela Jacksona vychová babička, potvrdil soud

4. srpna 2009 v 11:23 | SaaaBinKa* |  - News
O děti nedávno zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona se i v budoucnu bude starat jejich babička Katherine Jacksonová. Soudce v Los Angeles ji určil trvalou opatrovnicí tří potomků popové legendy.!Avatar nekopírujte! Moje práce!
Více v celém článku

Devětasedmdesátiletá Jacksonová se na tom již minulý týden dohodla s biologickou matkou dvou starších dětí, Jacksonovou první manželkou Debbie Roweovou.
[Debbie se nebude ucházet o děti ]
Právní zástupce Debbie Roweové uvedl, že díky dohodě "odpadá nejistota ohledně budoucnosti dětí".
Katherine Jacksonová i děti budou dostávat z Jacksonovy pozůstalosti rentu.O jak vysoké částky půjde, však nebylo zveřejněno. Právníci Jacksonové uvedli, že "král popu" svoji matku finančně podporoval během své kariéry
Michael Jackson svoji matku coby opatrovnici svých dětí stanovil ve své závěti z roku 2002.
Dvanáctiletý Prince Michael I., jedenáctiletá Paris a o čtyři roky mladší Princ Michael II. žijí od smrti svého otce u babičky Katherine. Michael Jackson zemřel 25. června po srdeční zástavě.
Smrt zpěváka stále nebyla objasněna. Výsledky jeho pitvy by měly být zveřejněny zřejmě tento týden. Spekuluje se o tom, že příčinou zástavy srdce mohla být Jacksonova závislost na silných lécích. Vyšetřovatelé se prý přiklánějí k teorii, že Jacksonovu smrt zapříčinilo silné anestetikum propofol. Policie také jeho v domě našla množství lahví s tímto lékem.
Do centra vyšetřování se v poslední době dostal lékař Conrad Murray, který byl u zpěváka, když zemřel, a také vypověděl, že mu den před smrtí propofol podal. Murray prý s vyšetřovateli spolupracuje a není veden jako obviněný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HanisShka HanisShka | Web | 4. srpna 2009 v 13:03 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak Katerine bude dlouho naživu. Nebude tu přece věčně a podle mě tu nebude do plnoletosti všech dětí. Možná do plnoletosti Prince I. Uvidí se,ale já jí přeju, aby je měla na starosti ona a pak kdyžtak Janet..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.